volvo

Центральні системи змащення

Одним з основних науково-виробничих напрямів "Groeneveld" є автоматизація техобслуговування, що складається із модельного ряду передових автоматизованих систем змащення. Система контролю масла  "Oilmaster" - економічне рішення для обслуговування паливних двигунів.

Ось вже більше 30 років, компанія "Groeneveld" успішно працює на ринку автоматизованих систем обслуговування автодорожнього транспорту, промислового обладнання та позашляхової спецтехніки.

Автоматична система змащення "Twin" - це ключ до відмінного  стану транспортного засобу. Компанія "Groeneveld" пропонує кілька варіантів автоматизованих  систем змащення для транспортних засобів. Один з них - дволінійна система змащення "Twin", частіше всього встановлюється на спецтехніку, що працює тривалий час  у важких умовах.

Система "Twin" гарантує постійне змащення всіх обслуговуваних робочих вузлів, забезпечує безперебійну роботу обладнання і транспорту; повністю виключає ймовірність поломки через недостатню кількість мастила. Таким чином, "Twin" - ефективний інструмент управління операційними витратами. Високотехнологічне змащення забезпечить подачу мастила до кожної змащувальної точки Вашого обладнання. Система обладнання із вмонтованною самодіагностикою, тому своєчасно сповіщає оператора про будь поломки або несправності.


Ви виграєте багато часу, завдяки відсутності простоїв на обслуговування, а  отже, рентабельність техніки та обладнання значно зростає.

 

Дволінійне змащення із застосуванням мастила 2 класу:

"Twin" - дволінійна змазка із повним контролем робочого стану. Вона складається із плунжерного насосу, мережі головної лінії з дозаторами та декількох допоміжних ліній, що ведуть до змащувальних точок.


Селекторний перемикач дозволяє встановити оптимальний інтервал між змащувальними циклами. Мастило нагнітається до дозаторів по головних лініях. Насос автоматично відключається, як тільки тиск у всіх дозаторах доходить до мінімальної позначки в 100 бар. Перевага такої системи полягає в тому, що навіть самі віддалені мастильні точки  змащуються під високим тиском.


Мастильний насос з притискною стежучою пластиною:

Стандартний насосний агрегат обладнаний стежучою пластиною - притискною планкою, що знаходиться над рівнем мастила в резервуарі. Пластина, що накриває мастильний матеріал, перешкоджає його окисленню та утворенню воронок в мастилі, а також, будучи щільно притиснутою до стінок резервуара, при русі за рівнем, не залишає слідів мастила на внутрішній поверхні. Крім того, ця система дозволяє в будь-який час, безпомилково, визначити точний рівень мастила.

 

 

За детальною інформацією та цінами, звертайтесь за телефоном:


050 375 99 63 - Максим Онопрієнко


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар