volvo

Тест-драйв

Сьогодні компанія "Вольтех" пропонує випробувати всі можливості техніки Volvo, Manitou and Mustang  в роботі  та на Вашій території, і переконатися в її неперевершеності!


Якщо Ви ще тільки задумуєтесь про купівлю нової техніки Volvo і Manitou, та сумніваєтесь у виборі, ТОВ "Вольтех" пропонує  безкоштовно випробувати всі переваги техніки Volvo, Manitou і Mustang безпосередньо на Вашій території та  в реальних робочих умовах!

Ми впевнені в бездоганній якості і надійності нашої техніки, саме тому можемо надати Вам нову будівельну техніку таких брендів як 
Volvo, Manitou та Mustang, знаючи, що вона не підведе. І Ви  зрозумієте, чому будівельна техніка Volvo, Manitou та Mustang - це одні з кращих брендів у всьому світі. 


Багато компаній вже скористалися цією послугою і змогли повною мірою переконатися у всіх перевагах нашої техніки. Спробуйте і Ви!


Як замовити тест-драйв:

  • необхідно просто зателефонувати нам або заповнити заявку на сайті.
  • дізнатися від нашого менеджера всі подробиці та умови даної послуги.
  • прийняти техніку на Вашій території, в зручний для Вас час.


Разом з необхідною технікою, до Вас приїде наш кваліфікований фахівець, який проведе повний інструктаж по роботі і демонстрацію, а також відповість на всі Ваші запитання!
 


Наші менеджери нададуть Вам детальну інформацію за телефоном:


050 375 99 63 - Максим Онопрієнко


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар