SOCOMEC

Акціонерне товариство SOCOMEC - італійське підприємство, з сорокалітнім досвідом роботи в галузі розробки, виробництва, реалізації, сервісного обслуговування промислового гідравлічного обладнання та інструменту.

В далекому 1973 році, з волі техніка-проектувальника Маестро-Річчетті, починає, першим в Італії, свій не простий шлях, вистелений важкою роботою та, усіяний численними успіхами. Пармський підприємець Маестро-Річчетті, по необхідності, пов'язаній зі своєю будівельною компанією, почав виробництво гідравлічних руйнівних молотів для екскваторів.

Протягом 35 років,  робота Маестро-Річчетті характеризувалась безперервним технологічно-виробничим розвитком та передовими технічними інтуїціями для поліпшення результатів і надійності виготовлених виробів.

Завдяки розгалуженій мережі дилерських представництв, компанія SOCOMEC є лідером ринку за кількістю щорічно проданих  гідромолотів.


Зараз, у новому тисячолітті, компанія SOCOMEC - міцно організована: структура та  засоби, а також відповідне обладнання гарантують своїм споживачам надійну і високоефективну продукцію,  кваліфіковане і своєчасне післяпродажне сервісне обслуговування.

Підприємство SOCOMEC відігравало головну роль на італійському ринку, і після десятирічного успіху розширило свою мережу збуту до всіх п'яти континентів, куди сьогодні експортує більше 50 % свого виробництва.


Останнім часом, на основі отриманих результатів, компанія SOCOMEC зробила значні вкладення для поліпшення якості продукції, завдяки чому отримала сертифікацію Vision 2000 (ISO 9001 /2000).

 

Лідер у своїй сфері діяльності!

 

Наші менеджери нададуть Вам детальну інформацію  за телефонами:

050 435 86 43 - Василь Смицький

050 375 99 63 - Максим Онопрієнко

 


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар