volvo

Системи зважування

Брошюра. pdf

 

Сучасні колісні навантажувачі розроблені для забезпечення підвищеної продуктивності при будь-яких умовах. Дуже важливо зберегти ці властивості при установці системи зважування.

Система зважування Loadtronic 3 ніколи не зажадає від Вас зниження швидкості, навіть на нерівній поверхні. Вона допоможе Вашій компанії заощадити час та гроші, і підвищить Ваш прибуток.


Loadtronic 3 володіє кращою на ринку динамічністю. Ви можете їхати зі звичайною швидкістю, чи рухатися швидко та маневренно, і вантажити більше - і це лише протягом години!

Замість того, щоб віддавати дорогі матеріали задарма, Ви кожного разу навантажуєте вірну кількість вантажу. Це сприятливо для Вашого бізнесу!

Loadtronic 3 має зручний інтерфейс з вбудованими функціями підказки. Це найбільш динамічні і точні ваги для колісних навантажувачів на ринку. Дуже прості у використанні.

 

Ваги Loadtronic 3 мають підтверджений клас у відповідності із сучасними європейськими нормами. Вони готові до офіційної торгівлі і дозволяють продавати матеріали безпосередньо з навантажувача.

Час обороту автомобілів скорочується і, до того ж, зникає необхідність  стаціонарного зважування.

Loadtronic 3 автоматично реєструє - кому і скільки Ви відвантажуєте. Дані зберігаються і можуть бути надруковані у вигляді чеку. Ви можете скопіювати дані з приладу на карту пам'яті USB, полегшуючи передачу даних в систему обробки документації. Можливий також і зворотний процес - передача даних з системи обробки документації в Loadtronic 3.

Loadtronic 3 можна калібрувати для 10 видів оснащення. Кожному виду оснащення присвоєно ідентифікаційний номер. За допомогою однієї команди система автоматично перебудовується на нову вагу тари оснащення та місця навантаження.

Loadtronic 3 безперервно заміряє положення важелів підйомного механізму та гідравлічний тиск. Є також датчик для вимірювання руху машини. Система автоматично компенсує динаміку, створюючи автоматичну систему зважування високої точності. Точність зважування, як правило, понад ± 1 % (для конкретного оснащення при нормальному русі).

 


 

За детальною інформацією та цінами звертайтесь за телефоном:

050 375 99 63 - Максим Онопрієнко


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар