volvo

Сервіс

Купуючи Вольво, Маніту та Мустанг, Ви купуєте будівельні машини найвищої якості. Крім того, Ви встановлюєте довгострокові відносини з виробниками цих брендів, що забезпечують  доступ до всього спектру продукції і до послуг висококваліфікованих фахівців компанії. Це гарантує максимальну рентабельність Вашої техніки.

Коли Ви інвестуєте в будівельну техніку, впевненість у хорошому обслуговуванні, 
широкому спектрі навісного обладнання, наявності належних запасних частин не менш важлива, ніж ціна машини, якщо не більш важлива. Найважливіше - це сукупність витрат за весь термін експлуатації машини.


Техніці Вольво, Маніту і Мустанг  також необхідно експлуатаційне і планове технічне обслуговування, особливо враховуючи екстремальні умови, в яких їй доводиться працювати. Щоб підвищити ефективність Ваших інвестицій, ми пропонуємо  запасні частини та послуги, які забезпечують ще більш високу експлуатаційну готовність і вищу залишкову вартість Вашої техніки.

Саме поняття сервісного обслуговування полягає не тільки в заміні фільтрів і масел, а і в цілісній системі планово-запобіжних заходів, спрямованих на досягнення максимально можливого періоду роботи машини в технічно справному стані. А це, в свою чергу, дає максимальну віддачу техніки, що і є головною метою всієї системи сервісного обслуговування.

Технічні фахівці сервісної служби компанії "Вольтех" мають великий досвід проведення комплексної діагностики, планових і капітальних ремонтів будівельної та гірничодобувної техніки. Для цього є цілий комплекс обладнання, спеціальних пристроїв для ремонту та регулювання паливної аппататури, електрообладнання, приладів та обладнання для діагностики гідравлічних і електричних систем, преси, спецінструмент.

Сервісні роботи та ремонти, зазвичай, проводяться на місці розташування техніки виїзними сервісними бригадами. З цією метою, сервісна служба ТОВ "Вольтех" має мобільні сервісні автомобілі для проведення ТО, діагностики, дрібних і капітальних ремонтів.


Розкажіть, що Вам потрібно  - про все інше ми подбаємо самі.

 

Для детальної інформації звертайтесь за телефонами:

050 435 28 33 - Валентин Панько

050 375 19 91 - Андрій Кондрашонок


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар