volvo

Послуги

ТОВ "Вольтех", працюючи на ринку України з 2005 року, на сьогоднішній день має мережу авторизованих сервісних центрів в центральній і західній частині України.

Покриття території мережею сервісних станцій дозволило знизити вартість сервісних послуг та скоротити час приїзду механіків.

У місцях розташування сервісних центрів, організовані регіональні проміжні склади витратних матеріалів для забезпечення проведення технічного обслуговування всієї популяції техніки, що знаходиться в даному регіоні.

Центральний склад запасних  частин розташований у м.Києві та має у своєму списку більше 3000 позицій. Крім того, безперебійна поставка запчастин проводиться щотижня, а термінова поставка через структури DHL, TNT, UPS - за 2-3 дні.

Купуючи Volvo, Ви купуєте будівельні машини найвищої якості. Крім того, Ви встановлюєте довгострокові відносини з Volvo Construction Equipment, що забезпечують  доступ до всього спектру продукції і до висококваліфікованих фахівців компанії. Це гарантує максимальну ефективність використання Вашої техніки і зростання рентабельності  бізнесу.

Коли Ви інвестуєте в будівельну техніку, впевненість у гарному обслуговуванні, наявності оригінальних запасних частин і широкому спектрі навісного обладнання не менш важлива, ніж ціна машини,  а може  навіть більш важлива. В кінцевому рахунку, головне - це загальні витрати за весь термін експлуатації машини. 

Техніці Volvo  також необхідне експлуатаційне і планове технічне обслуговування, особливо враховуючи екстремальні умови, в яких їй доводиться працювати Щоб підвищити ефективність Ваших інвестицій, ми пропонуємо Вам запасні частини та послуги, які забезпечують ще більш високу експлуатаційну готовність і вищу залишкову вартість Вашої техніки.Розкажіть, що Вам потрібно -. про все інше ми подбаємо самі. 

Надішліть запит запасних частин або зв'яжіться з Вашим менеджером. 

Компания "Вольтех" надає послуги з наплавлення, розточування будь-яких зношених отворів. Роботи виконуються за допомогою спеціального обладнання італійської компанії Сэр Meccanica SpA. 


Можливе відновлення  для отворів діаметром 30 - 400мм. 

Одночасна обробка співвісних отворів, рознесених по довжині до 2,5 м.

Торцювання бобишек.

Виконуємо ремонт та відновлення наступних деталей та механізмів:

  •     посадкових місць пальців і втулок;
  •     вушок ковша і стріли;
  •     шарнірних з'єднань;
  •     посадочних місць підшипників;
  •     співвісні з'єднання рам фронтальних навантажувачів.


Відновлення є економним за часом і коштами методом ремонту, а в багатьох випадках єдиним можливим способом повернення механізму в експлуатацію.

Також, виконуємо зварювальні роботи з ремонту землерийних, навантажувальних і підйомних машин, а саме:

  •     відновлення конструктивної цілісності навісного обладнання;
  •     відновлення футерувальних елементів ковшів і відвалів;


Роботи виконуються на підприємстві замовника.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 


050 383 75 72  - Микола Гукменеджер підрозділу зварювально-відновлювальних робіт
e - mail: naplavka@voltech.com.ua


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар