Компанія Мішлен розширює лінійку великогабаритних шин чотирма новими типорозмірами, з посадковим діаметром 25-дюймів

Підвищений рівень безпеки і продуктивності при експлуатації на підземних гірничодобувних підприємствах

 

Ключові характеристики:
 

  • Компанії, що ведуть видобуток підземним способом, постійно шукають варіанти підвищення продуктивності.
  •  Однак у таких робочих умовах, як обмежений простір, високий рівень нагрівання шин та велика кількість уламків породи. В результаті, досить складно досягти зростання продуктивності.
  • Нова шина MICHELIN XTXL значно підвищує безпеку та продуктивність не тільки машин, що оснащуються 33-дюймовими шинами  але  і машин, на які встановлюються шини з посадочним діаметром 25 дюймів.
  • Завдяки збільшенню ходимості на 10 %, стійкості до проколів на 20 %, і вантажопідйомності на 30 % (порівняно з шинами попереднього покоління), нова шина MICHELIN XTXL допомагає компаніям вести ефективний видобуток підземним способом.


Восени 2013 року, лінійка шин MICHELIN XTXL поповнилася двома новими типорозмірами: 26.5R25 та 29.5R25. Завдяки цьому розширенню, високоякісними шинами MICHELIN XTXL можна буде оснастити більшу кількість типів машин.

Екстраполірувавши 33-дюймову технологію на шину з посадковим діаметром 25 дюймів, фахівці компанії Мішлен зробили шину MICHELIN XTXL ще більш ефективною, наділивши її цілим рядом якостей, спеціально розроблених під складні умови експлуатації на підземних гірничодобувних підприємствах .

З точки зору конструкції, шина MICHELIN XTXL відрізняється найвищою стійкістю в сегменті. Посилені шари сталевого корду забезпечують шині підвищену вантажопідйомність, зменшуючи при цьому ймовірність проколу на 20 %. Підвищена вантажопідйомність досягнута збільшеним діаметром і більшою стійкістю тросів металокорду, завдяки чому, шина може працювати при підвищеному тиску повітря.


Два нових розміри шин MICHELIN XADN + 23.5R25 та 26.5R25


Підвищена безпека, маневреність та універсальність на робочих майданчиках

Особливості:

 

  • На таких великих інфраструктурних робочих майданчиках, як, наприклад, кар'єри, машини повинні працювати завжди, незважаючи на мінливу погоду і складні дорожні умови.
  • Щоб задовольняти вимоги універсальності та експлуатаційної готовності, самоскиди з шарнірно-зчленованою рамою, повинні оснащуватися надійними шинами, ідеально відповідаючими їх особливостям.
  • Саме така мета ставилася торік, під час випуску на ринок шин MICHELIN XADN + розміром 29.5R25. Цього року лінійку розширили розмірами 23.5R25 і 26.5R25.
  • Забезпечуючи підвищений рівень безпеки і володіючи збільшеним на 15 % терміном служби, в порівнянні з шиною XADN попереднього покоління, нова шина MICHELIN XADN + сприяє підвищенню продуктивності робіт в кар'єрах та на великомасштабних інфраструктурних робочих майданчиках.


Всього лише через рік, після випуску на ринок нової шини MICHELIN XADN + найпопулярнішого розміру 29.5R25, для шарнірно-зчленованих самоскидів, експлуатованих на відкритих робочих майданчиках і в кар'єрах, компанія Мішлен представлятиме нові розміри шини для комплектації  більшої кількості типів машин.

Завдяки новим типорозмірам, в лінійці компанії Мішлен, є шини для всіх типів шарнірно- зчленованих самоскидів.

Нова шина вже сподобалася операторам робочих майданчиків і кар'єрів, яким потрібна велика універсальність. Шина MICHELIN XADN + відрізняється поліпшеними характеристиками роботи при будівництві шосейних доріг або в піщаних кар'єрах, на гірничодобувних підприємствах при видобутку відкритим способом. Завдяки цьому, вона забезпечує значно вищий рівень безпеки і продуктивності при будь-якому вигляді експлуатації.

Шини MICHELIN XADN + сприяють підвищенню рентабельності робіт. Вони оптимізують час безперебійної роботи шарнірно-зчленованих самоскидів.
У кар'єрах, як і на великомасштабних робочих майданчиках, підвищена експлуатаційна готовність виливається в підвищену продуктивність.

Повернутись

 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар