Гусеничні екскаватори Volvo EC380D-EC480D: машини, створені для найважчих робіт

Гідравлічні гусеничні екскаватори Volvo EC380D-EC480D мають найвищі робочі характеристики. Вони підходять для важкої повсякденної роботи в гірничодобувній та кар'єрній галузях, будівництві, масової виїмки грунту, завантаженні породи в самоскиди, риття траншей, великомасштабному дорожньому будівництві, підйомі та укладанні труб і т.д. Кар'єрні екскаватори Volvo EC380D-EC480D допомагають Вам виконувати більший обсяг роботи - щогодини, щодня. Екскаватори EC380D-EC480D відрізняються великими ковшами, плавним керуванням та високими показниками паливної економічності. Вони розраховані на комфортну роботу оператора протягом усього дня.

Нові екскаватори Volvo серії D - могутні та надійні.

При створенні нового покоління високопрохідної дорожньо-будівельної техніки, інженери Volvo уважно вивчили кожен вузол машини, щоб зробити її ще більш надійною, комфортною, продуктивною і легкою в обслуговуванні.

Скорочені цикли, чудові зусилля виїмки та підйому, а також збільшений потенціал продуктивності - все це дозволяє екскаваторам EC220D, EC250D і EC300D виконувати роботу легко і ефективно, з разу в раз, а унікальний режим ECO компанії Volvo сприяє підвищенню загальної паливної економічності до 5%  без втрати продуктивності.

Поєднані операції стало виконувати легше, ніж раніше, завдяки інтелектуальній гідросистемі Volvo, що відрізняється поліпшеною керованістю. При одночасному русі і підйомі, переміщення стало більш плавним і легким, а якість планування було підвищено за рахунок оптимізованого спільного переміщення стріли і рукояті.

Повернутись

 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар