CareTrack - інноваційна технологія від Volvo CE

Інновації часто супроводжуються шумом і швидко забуваються, не залишаючи сліду. А іноді, нові технології тихо набирають популярність, і незабаром, люди починають дивуватися тому, як вони раніше обходилися без них.

Коли Volvo Construction Equipment випустила свою систему CareTrack, деякі власники машин усвідомили її потенціал і весь спектр застосування. Однак сьогодні, в тандемі з угодами про сервісне обслуговування, ця система є однією з лідируючих на ринку, зарекомендувавши себе як важливий інструмент підвищення ефективності, продуктивності та споживчої цінності техніки.

Містка назва 

- назва говорить про все. Представляючи потік актуальної інформації і перетворюючи його в коригувальні профілактичні дії, CareTrack покращує систему менеджменту якості.

Один з найкращих продуктів

- система взаємодіє з бортовою електронної платформою машини Вольво, збираючи всі необхідні дані та надаючи доступ до цих даних через GPS (мобільну телефонію) та / або через супутник. Необхідно встановити тільки невеликий комп'ютер з інтегрованим приймачем GPS, модем та антену. Більшість машин вже оснащені цими пристроями на заводі.

Після цього, власники можуть у будь-який час дізнатися через захищений паролем веб-сайт місцезнаходження своїх машин, витрату палива та час наступного технічного обслуговування. Надаються звіти про поточний стан і продуктивность всього автопарку, або окремих машин, подаються аварійні сигнали та попередження, якщо машина експлуатується при низькому тискові масла. Також, можлива відправка діагностичних кодів несправностей електронною поштою або за допомогою SMS.

Ефективність і контроль

 

- відгуки користувачів свідчать про те, що ця система істотно заощаджує час і гроші за допомогою планування технічного обслуговування та точної оптимізації щоденної роботи машин.

Технологія майбутнього

 

- користуватися системою зручно і легко: оператор бачить повідомлення про проблему на своєму екрані і може зв'язатися з сервіс-центром через внутрішній радіозв'язок. Він може не переривати роботу. Фахівці сервісу здатні виконати діагностику самі. За відгуками користувачів, простій техніки значно зменшується.
 

За  детальною інформацією, звертайтесь до співробітників ТОВ "Вольтех".

050 435 86 43 - Василь Смицький

050 375 99 63 - Максим Онопрієнко

Повернутись

 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар