MICHELIN

 

Технологічне лідерство і заслужений успіх компанії « Мішлен » на ринку спираються на наявність розвиненої технологічної та виробничої бази, а також на принцип комплексного підходу до задоволення запитів і очікувань клієнтів.

Технологічна база великогабаритних шин (КГШ) Michelin представлена ​​інженерно -дослідними центрами компанії, ретельно відстежують якісні та виробничі характеристики шин Michelin і перебувають у безперервному пошуку нових, ще більш ефективних рішень для наших клієнтів. Випробувальний полігон «Мішлен», що  знаходиться у м. Алмерія (Іспанія), загальною площею 4500 га, має все необхідне для тестування нових шин в найсуворіших і жорстких умовах.

Виробнича база КГШ Michelin, у вигляді розвиненої виробничої мережі з випуску індустріальних і великогабаритних шин в Європі та Північній Америці, дозволяє компанії оперативно задовольняти потреби замовників в усьому світі при самому суворому контролі якості з боку технічного персоналу компанії « Мішлен».

Комплексний підхід, у задоволенні запитів і очікувань наших клієнтів, передбачає комплекс заходів як з сервісного супроводу продажів КГШ, так і з надання нашим клієнтам додаткових послуг, що дозволяють підвищити ефективність використання шин. Сервісний і після продажний супровід індустріальних і великогабаритних шин здійснюється досвідченими технічними фахівцями та сервісними групами, які допомагають клієнту підібрати необхідну шину, аналізувати робочі характеристики шини протягом всього терміну її експлуатації та забезпечити необхідне технічне обслуговування.

Співпраця з компанією «Мішлен» має взаємовигідну основу і стратегічну спрямованість, оскільки дозволяє нашим клієнтам отримувати продукцію і сервіс найвищої якості, а фахівцям компанії - узагальнювати отриманий досвід для подальших пропозицій ще більш досконалих і ефективних рішень  своїм 
споживачам .За детальною інформацією та цінами, звертайтесь за телефоном:

050 435 28 33 - Валентин Панько

044 391 35 00 (01) - тел/факс

 


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар