Holms

Holms - передовий постачальник сучасного навісного обладнання.

У широкому асортименті навісного оьборудованія Holms для тракторів і колісних навантажувачів використовується великий перелік "розумних деталей", завдяки яким воно характеризується високою функціональністю і сумісністю з коритувачами. На сьогоднішній день асортимент Holms включає устаткування для підмітання сміття та прибирання снігу.

Підмітальне обладнання розроблено в істинному дусі Holms і має "розумні деталі", які набагато полегшують напружену роботу. Надійні  
та ефективні  машини. Працюють рік за роком і тому високо цінуються на вторинному ринку.


У деяких умовах краще змітати сніг0 ніж працювати відвалом, особливо, коли снігу небагато, а ще, коли сніг легкий. На тротуарах, площах, там, де лежить плитка - ножі відвалів можуть її пошкодити.  Використовують на ж/д шляхах, трамвайних коліях, автобусних зупинках, футбольні майданчики, переїздах тощо.  М'які основи легше очистити щіткою ніж плугом.


Зимове обладнання Holms - це надійне, ефективне обладнання для професійного снігоочищення. . Плуги сконструйовані   з високими вимогами замовників по надійності, безпеці, легкості в управлінні, низькими витратами на обслуговування і тривалим терміном функціонування. Відвали Holms відповідають вимогам замовників по економічно ефективному підприємництву. Шарнірні плуги Holms - надійне, ефективне обладнання для очищення снігу, особливо в міських умовах. Діагональні плуги Holms  добре зарекомендували себе в боротьбі зі снігом, особливо на дорогах.


Holms пропонує клієнтам краще навісне обладнання в галузі, за конкурентно - здатними цінами, з мінімальними термінами поставки, а також надає кращі послуги з підтримки і після продажного обслуговування.
 

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

050 435 86 43 - Василь Смицький

050 375 99 63 - Максим Онопрієнко

 


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар