GROENEVELD

Одним з основних науково-виробничих напрямів "Groeneveld" є автоматизація техобслуговування, куди входить модельний ряд передових автоматизованих систем змащення та система контролю масла "Oilmaster" - економічне рішення для обслуговування паливних двигунів.

Ось вже більше 30 років, компанія "Groeneveld" успішно працює на ринку автоматизованих систем обслуговування автодорожнього транспорту, промислового обладнання та позашляхової спецтехніки.

Автоматична система змащення "Twin" - це ключ до чудового стану транспортного засобу. Компанія "Groeneveld" пропонує кілька варіантів автоматизованих  систем змащення для транспортних засобів. Один з них - дволінійна система мастила "Twin", найбільш часто встановлюється на спецтехніку , тривало працюючу у важких умовах.

Система 
"Twin" гарантує постійне змащення всіх обслуговуваних робочих вузлів, забезпечує безперебійну роботу обладнання і транспорту, повністю виключає ймовірність поломки через недостатню кількість мастила. Таким чином,  "Twin" - ефективний інструмент управління операційними витратами. Високотехнологічне змащення забезпечить подачу мастила до кожної мастильної точки Вашого обладнання. Система обладнана самодіагностикою, і своєчасно сповіщає оператора про будь-які поломки або несправності.


Ви виграєте масу часу, завдяки виключенню простоїв на обслуговування, отже, рентабельність техніки та обладнання значно зростає.

 

Дволінійне змащення із застосуванням мастила 2 класу

"Twin" - дволінійне змащення з повним контролем робочого стану. Вона складається з плунжерного насосу, мережі головної лінії з дозаторами і декількох допоміжних ліній, що ведуть до мастильних точок.

Селекторний перемикач дозволяє встановити оптимальний інтервал між мастильними циклами, найкращий для кожного виду обладнання. Мастило подається до дозаторів по головних лініях. Насос автоматично відключається, як тільки тиск у всіх дозаторах доходить до мінімальної позначки в 100 бар. Перевага такої системи полягає в тому, що навіть самі віддалені точки змащення отримують мастило під високим тиском.

 


Мастильний насос з притискною стежучою пластиною

Стандартний насосний агрегат обладнаний стежучою пластиною - притискною планкою, що знаходиться за рівнем мастила в резервуарі. Пластина, що накриває мастильний матеріал, перешкоджає його окисленню та  утворенню воронок в мастилі, а також, будучи щільно притиснутою до стінок резервуару, при русі по рівню, не залишає слідів мастила на внутрішній поверхні. Крім того, ця система дозволяє в будь-який час, безпомилково, визначити точний рівень мастила.

За детальною інформацією та цінами звертайтесь за телефонами:

050 435 86 43 - Василь Смицький

050 375 99 63 - Максим Онопрієнко


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар