GOODYEAR

Компанія "Вольтех" є офіційним світового виробника шин GoodYear для будівельної, гірничодобувної техніки, дорожньо- строітельтной та портової техніки всіх виробників.

Промислові та індустріальні шини Goodyear поставляються в радіальному і діагональному виконанні. Сфера застосування даних шин досить різноманітна: дорожньо -будівельні машини  екскаватори, екскаватори -навантажувачі , в тому числі з « зворотною лопатою , телескопічні навантажувачі, вилочні навантажувачі, маніпулятори, виброкатки та  інші механізми.

Основні переваги індустріальних та промислових шин Goodyear :

  •  
  •     Збалансоване поєднання ціни-якості і ходимості .
  •     Максимальне використання ресурсів техніки і зниження простою машин.
  •     Можливість вибору саме необхідних шин під конкретні умови роботи ( різні види конструкції шини , типу протектора і складу гумової суміші розроблені під різні грунти та робочі поверхні.
  •     Надійність і висока зносостійкість , опір ударним навантаженням , рівномірний розподіл тиску в зоні контакту , висока самоочищення .
  •     Економія палива, низький рівень вібрації, рівномірний знос і комфорт експлуатації.


Всі індустріальні і промислові шини Goodyear - плід копіткої роботи конструкторів , інженерів і випробувачів . Дані шини допущені до конвеєрного застосуванню основними провідними виробниками спеціальної та дорожньо -будівельної техніки.

Індустріальні та промислові шини Goodyear -  це шини, що дозволяють Вам отримати найвищу ефективність, економічність та максимальну тривалість експлуатації Вашої техніки .

Грамотне використання ресурсів машин дозволяє виконувати найскладніші завдання якісно і в найкоротші терміни, збільшувати експлуатаційні терміни техніки і  в результаті, прибуток компанії!

Купуючи шини для спецтехніки у нас, Ви отримуєте такі переваги:

- БЕЗКОШТОВНИЙ шиномонтаж нових шин;

- БЕЗКОШТОВНУ доставку;

- консультацію спеціаліста;

- гарантію від виробника.

 За детальною інформацією та цінами звертайтесь за телефоном:

050 435 28 33 - Валентин Панько

044 391 35 00 (01) - тел / факс


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар