AADI

AANDERAA Data Instruments ( AADI ) більше 40 років виробляє широкий спектр надійних і конкурентно здатних датчиків і приладів для контролю фізичних параметрів водного і повітряного середовища , які успішно використовуються в різних галузях.

Компанією AADI розроблені сучасні системи зважування Loadtronic, які широко використовуються для динамічного зважування матеріалів. Ваги встановлюються на будь-які типи навантажувачів, а також на екскаватори.

Власний успішний досвід використання зазначеного обладнання підтверджує високу якість і надійність даного обладнання, і  ліг  в основу для укладення угоди між ТОВ "Вольтех" і AADI про представлення продукції цієї фірми на українському ринку.

Сьогодні ваги - це точність і ефективність Вашого бізнесу.

 

Дисплей показує вага матеріалу в ковші, дані про те, скільки матеріалу занурено, скільки залишилося занурити, ваги пам'ятають вага кожної вантаження на конкретний автомобіль, накопичують дані роботи за день, роздруковують  звіти.

Вага матеріалу вимірюється в процесі навантаження без зупинки ковша для зважування. По закінченні навантаження, друкується чек із зазначенням дати, часу і ваги зануреного матеріалу. Стають непотрібним дорогі стаціонарні ваги. Місце вантаження стає мобільним.

 За детальною інформацією та цінами, звертайтесь за телефонами:

050 435 86 43 - Василь Смицький

050 375 99 63 - Максим Онопрієнко


 Товари

Поставте своє запитання

Ім'я

E-mail

Тел

Запитання

Замовлення дзвінка

Ім'я

Тел

Коментар

Швидка заявка

Ім'я

E-mail *

Тел *

Коментар