Ми пропонуємо будівельну техніку високої якості. Всі наші зусилля спрямовані на розвиток довгострокового партнерства з нашими клієнтами. При виборі техніки впевненість у якісному сервісі, широкому спектрі навісного обладнання, наявності належних запасних частин не менш важлива, ніж ціна машини. Найважливішим чинником є сукупність витрат за весь  термін експлуатації машини.

 

Поняття сервісного обслуговування полягає не тільки в заміні фільтрів і мастил, а і в цілісній системі планово-запобіжних заходів, спрямованих на досягнення максимально можливого періоду роботи машини в технічно справному стані. А це, в свою чергу, дає максимальну віддачу техніки, що і є головною метою всієї системи сервісного обслуговування.

 

Наші технічні фахівці мають великий досвід проведення комплексної діагностики, планових і капітальних ремонтів будівельної та гірничодобувної техніки. Для цього є цілий комплекс обладнання, спеціальних пристроїв для діагностики та ремонту вузлів, агрегатів, електрообладнання, гідравлічних та електронних систем та іншого обладнання.

 

 

 

Сервісні роботи та ремонти, зазвичай, проводяться на місцях дислокації техніки виїзними сервісними бригадами. З цією метою, сервісна служба ТОВ “Вольтех” забезпечена мобільними сервісними автомобілями.

 

Покриття території мережею сервісних станцій дозволило знизити вартість сервісних послуг та скоротити час приїзду механіків. Наші сервісні центри розташовані в таких містах: Київ, Сарни, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Коростень, Полтава, Чигирин.

 

Як надійний партнер, ми гарантуємо постійну технічну підтримку і ефективне постачання запчастинами для підтримки Вашої машини в робочому стані.

 


 

Для детальної інформації звертайтеся за телефонами:

050 383  75 72

 

Зв’язатися з менеджером