Навантажувачі Volvo L150G, L180G, L220G:

Висока оснащеність для ефективної роботи

Компанія Volvo є світовим лідером в області колісних навантажувачів з 1954 року. Навантажувачі Volvo L150G, L180G і L220G надають вам найширші можливості, завдяки високій універсальності та широкому вибору ковшів, і навісного устаткування. Навантажувачі Volvo L150G, L180G і L220G – оптимальне рішення для навантаження матеріалів і відходів, інфраструктурного будівництва, вторинної переробки, складів лісоматеріалів, лісовантажних робіт, кар’єрних робіт, сільського господарства.

 

Деякі найважливіші особливості навантажувачів Volvo L150G, L180G, L220G:

 

Кабіна Volvo Care Cab

Кабіна Volvo Care Cab встановлює галузевий стандарт комфорту та безпеки оператора. Ця простора кабіна надає оператору обширний простір та місце для зберігання речей і відповідає стандартам ROPS / FOPS.

Ретельно узгоджені компоненти Volvo

Ретельно підібрані, для спільної роботи, компоненти Volvo забезпечують високе зусилля відриву, короткий робочий цикл та низьку витрату палива.

Механізм Torque Parallel

Запатентований механізм Torque Parallel забезпечує високий крутний момент відриву і плавний паралельний підйом у всьому робочому діапазоні.

Нова конструкція капоту

Нова конструкція капоту забезпечує поліпшену вентиляцію. Капот оснащений електронним механізмом відкривання з великим кутом для зручності технічного обслуговування.

Двигун Volvo

Двигун Volvo характеризується низьким рівнем споживанням палива та низьким рівнем викидів, при цьому забезпечує високий крутний момент при низьких оборотах.

CareTrack

Телематична система Volvo, спільно з внутрішньої діагностичною системою Volvo, дозволяє дистанційно контролювати використання машини, її продуктивність, споживання палива та безліч інших параметрів.